Prowadzimy dalsze przygotowania organizacyjne i techniczne do Wielkiego Rejsu Warta-Loara 2018.

Dla ułatwienia wyboru odcinka zamieszczamy mapkę z zaznaczonymi odcinkami.

Dodatkowo udostępniamy w wersji do pobrania i ewentualnego wydrukowania dokument „Mapka, opis i ceny” zawierający powyższą mapkę oraz krótkie opisy poszczególnych odcinków, terminy oraz ceny.

Na Facebooku

Utworzyliśmy wydarzenie pod nazwą Wielki Rejs Warta-Loara 2018 gdzie na bieżąco informujemy o podejmowanych działaniach.  Znajdziecie tam również dokładniejsze opisy odcinków uzupełnione zdjęciami.

Przygotowania techniczne

Nasze łodzie NASZAPASJA oraz KAPRYS MAJKI (druga i trzecia na zdjęciu) stoją na brzegu na terenie przystani w Nakle nad Notecią.

NASZAPASJA, KAAPRYS MAJKI i JAMAJKA na brzegu

Prowadzimy prace przygotowawcze do tak długiego rejsu polegające na kontroli technicznej silników, wymianie koniecznych części i mechanizmów. Chcemy zminimalizować ryzyko niemiłych niespodzianek w czasie drogi. Jak tylko zrobi się trochę cieplej jednostki przejdą też malowanie kadłubów i nadbudówek. Obecnie skupiamy się na wykańczaniu wnętrza KAPRYSA MAJKI i przebudowie łodzi NASZAPASJA aby wygodnie korzystać w wszelkich wygód jakie nasze łodzie oferują.

Rezerwacje

Część tygodni jest już całkowicie zarezerwowanych, a część częściowo. Zapraszamy do osobistego kontaktu ( +48 602 55 67 88 ) lub kontaktu mailowego ( poczta@zegluganawarcie.pl ) w celu ustalenia czy w wybranym terminie są jeszcze wolne miejsca.

2 thoughts on “Przygotowania do Wielkiego Rejsu Warta-Loara 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *