Sezon 2021

utworzone przez | Aktualności

W tym roku naszą bazą podstawową dla czarterów jest Czarnków. W związku z tym proponujemy następujące odcinki Wielkiej Pętli Wielkopolski na tygodniowe czartery. Oczywiście możliwe są inne trasy, wszystko jest do uzgodnienia.

  1. Czarnków – Kruszwica, przez min takie miejscowości Ujście, Nakło, Bydgoszcz, Łabiszyn i Pakość, ok. 207 km, 18 śluz.
  2. Kruszwica – Czarnków, j.w. tylko w odwrotnym kierunku.
  3. Kruszwica – Stobnica, po drodze będą min Ślesin, Konin, Ląd, Nowe Miasto, Śrem, Poznań i Oborniki, ok. 275 km i tylko 4 śluzy, większość trasy Wartą z prądem.
  4. Stobnica – Czarnków, na trasie będą min Sieraków, Międzychód, Santok, Gorzów, Drezdenko i Wieleń, ok. 238 km i i niewiele śluz bo jedynie 7, część trasy Wartą z prądem ale potem Notecią pod prąd.
  5. Czarnków – Gorzów z odwiedzeniem Międzychodu a po drodze Wieleń, Drawsko, Santok i Skwierzyna, ok. 236 km i 7 śluz, część trasy Wartą pod prąd i z prądem.

To tylko propozycje ale myślimy warte zastosowania, każda trasa ma coś szczególnie interesującego.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

aktualności

Czarter Noteć – Warta

Im mocniej spóźnia się wiosna, tym bardziej nieoczekiwanie nadejdzie lato, a z nim beztroska i relaks. Na nowe załogi letnie oczekują nasze łodzie czarterowe, którymi możecie pływać bez patentów odwiedzając noteckie i warciańskie porty, przystanie i parki...

czytaj dalej

Wielka Pętla Wielkopolski

Wielka Pętla Wielkopolski to prawie 700 km żeglowania po pięknych rzekach, kanałach i jeziorach. Na większości trasy nie ma zbyt wielu innych łodzi i turystów ale czekają na Was przystanie i przyjazne brzegi. Zapraszamy do zapoznania się z dokładniejszym opisem w...

czytaj dalej

Czarter w sezonie 2021

Czarter w sezonie 2021 Z wielką przyjemnością informujemy, że zaczynamy przyjmowanie rezerwacji czarterów w tym sezonie. Nasza flota czarterowa będzie pływać po rzekach, kanałach i jeziorach Wielkiej pętli Wielkopolski. Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie łodzie...

czytaj dalej

Czarter 2020

Wznawiamy zapisy na czartery w tym sezonie. Zapraszamy do zapoznania się z wolnymi terminami w zakładce "Czarter" klikając "terminarz i ceny".

czytaj dalej

Czarter łodzi

Wyczarteruj sobie łódź na wakacyjną przygodę!